styczeń, 2021

27sty19:0020:30Anna Maria Jopek / Gdańsk / 27.01.2021 - nowa data19:00 - 20:30 Polska Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1

Więcej

Informacje o wydarzeniu

NOWA DATA: 27.01.2021
NOWE MIEJSCE: Filharmonia Bałtycka w Gdańsku

Szanowni Widzowie,

jako Organizator koncertu Anny Marii Jopek, który miał odbyć się 16.03.2020 roku w Teatrze Muzycznym w Gdyni, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu wydarzenia na dzień 27.01.2021 roku do Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.

Od dnia 23.03.2020 roku rozpoczniemy procedurę przydzielania nowych miejsc. Może to potrwać do tygodnia. Mając na uwadze komfort Widzów, postaramy się zachować hierarchię miejsc w miarę możliwości fizycznych nowego obiektu.

Do dnia 22.03.2020 roku możliwe są zwroty biletów w punktach, w których dokonali Państwo zakupu.

Dodatkowo informujemy, że na ten moment, nie planowane jest wznowienie sprzedaży na koncert w Gdańsku. Jednocześnie prosimy o rozważne dokonywanie zwrotów biletów.

INFORMACJA DLA WIDZÓW, KTÓRZY ZAKUPILI BILETY W TEATRZE MUZYCZNYM: zwrot biletów należy dokonać bezpośrednio w Kasach Teatru. W przypadku dalszego zainteresowania uczestnictwem w koncercie prosimy o kontakt pod nr tel. 790-501-550 w celu dokonania rezerwacji.

KONTAKT DO ORGANIZATORA: 790-501-550 | bilety@mojbilet.eu

Dziękujemy za wyrozumiałość.
Organizator – Lansalot Sp. z o.o.
——————————–
Anna Maria Jopek – PRZESTWORZA

Wiosną 2020 r. Anna Maria Jopek wraz z 10-cio osobowym zespołem wyruszy w trasę koncertową, podczas której wystąpi w 9. miastach, m.in. w Szczecinie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Projekt, zatytułowany „Przestworza”, to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to spotkanie. Usłyszymy w niej frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe utwory.

„Przestworza” to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada – mówi Anna Maria Jopek. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej – dodaje artystka.

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet. Pierwszy koncert zaplanowano na 8 marca 2020 r. w Filharmonii im M. Karłowicza w Szczecinie. Kolejne spotkania odbędą się w Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Bydgoszczy, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Katowicach i Krakowie.

Czas

(środa) 19:00 - 20:30

Lokalizacja

Polska Filharmonia Bałtycka

ul. Ołowianka 1

X