grudzień, 2018

20gru19:0022:00Aga Zaryan feat. Atom String Quartet/European Jazz Sextet - Xmas19:00 - 22:00 Teatr Muzyczny ROMA

Więcej

Informacje o wydarzeniu

Magia Świąt Agi Zaryan – 20 grudnia, godz. 19.00, Duża Scena

Koncert premierowy płyty „What Xmas means to me”!

Zmysłowy głos Pierwszej Damy Polskiego Jazzu, selekcja ponadczasowych evergreenów o tematyce świątecznej, wspaniałe aranżacje oraz towarzystwo wybornych muzyków Euro-pean Jazz Sextet oraz Atom String Quartet. To kwintesencja koncertu “Xmas Songs”.

Zbliżają się Święta a my już dziś możemy napisać, że koncert „Xmas Songs” Agi Zaryan z pewnością będzie kandydować do tytułu jazzowej klasyki XXI wieku.

Wokalistka swoim śpiewem już od pierwszych dźwięków przeniesie nas w atmosferę pełną świątecznej aury i radosnego uniesienia. Koncert to jazzowy majstersztyk i niepowtarzalna okazja na rozkoszowanie się muzyką ponad znanymi nam podziałami. Subtelne i przemy-ślane aranżacje autorstwa Michała Tokaja oraz wytrawna gra zespołu przypomną dokona-nia najwybitniejszych twórców gatunku zza oceanu, a słuchacz powoli zapomi, czy to No-wy Jork, Nowy Orlean, czy Warszawa.

Olbrzymim atutem będzie wybór utworów który zaproponuje Aga Zaryan. Usłyszymy m.in. radosne „Santa Claus Is Coming To Town” czy „Jingle Bells”, które będą się uzu-pełniać z pełnym zadumy „Someday at Christmas” oraz nastrojowym „The Christmas Song”.

Jednym słowem klasyk
Aga Zaryan – głos
European Jazz Sextet
Atom String Quartet

Czas

(Czwartek) 19:00 - 22:00

Lokalizacja

Teatr Muzyczny ROMA

X